Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Začínám blogovat

Nad založením blogu jsem přemýšlel už poměrně dlouho, teprve dnes jsem se však dokopal k tomu, abych své myšlenky převedl do praxe. Povedlo se – a můj blog je na světě :-)

A o čem se zde chystám psát? O věcech nezajímavých i zajímavých, neznámých i známých, smutných i veselých… Studium a především pak praxe, kterou povinně absolvujeme, jsou bohatou a téměř bezednou zásobárnou nápadů a námětů pro mé blogování.

Věřím, že se při čtení mých postřehů nebudete nudit a pokud k textům připojíte komentář, uděláte mi tím radost.

Вперёд, ни шагу назад!


    nikdo zatím nehodnotil

5 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Jakube, proč ta azbuka?

 2. avatar

  První důvod je ten, že ruštinu studuji a pokud všechno půjde podle plánu, tak snad budu i jednou učit :-) A druhý důvod souvisí s jedním z mých nepedagogických cílů - změnit stále ještě negativní pohled společnosti na ruský jazyk.

 3. avatar

  Skvělé a úžasné vaše rozhodnutí. Myslím si, že postřehy od studentů učitelství mohou být velmi přínosné. Jsem osobně moc rád, že jste našel tu odvahu. Přeji hodně zdaru. Dan

 4. avatar

  Milý Jakube,
  vítejte mezi těmi, kteří nosí svou kůži na trh. Myslím, že tu najdete vždy vděčné čtenáře (pokud tedy nebudete psát rusky, to bych už asi nepřekoktala).

 5. avatar

  Všem vám děkuji za vřelé přivítání a za podporu. Také doufám, že mi mé blogování (snad) pomůže utřídit si myšlenky a zamyslet se nad věcmi, které by jinak třeba zůstaly nedotčeny. Psát rusky se nechystám ;-) (a pokud, tak jedině krátce, s překladem a dostatečným komentářem v češtině :-))

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.